Intel XDK ve intelxdk.org

Son zamanlarda mobile biraz daha fazla ağırlık vermeye başladım. Native uygulamalara tam geçiş yapmadan önce HTML5 ile uğraşıyorum. Intel XDK ile de bu sırada tanıştım, çok yeni çok taze bir kit. İlk kullanımlarımdan sonra oldukça beğendim. Ben de bu platform ile ilgili Türkçe kaynak olması adına www.intelxdk.org adresi üzerinde paylaşımlar yapmaya karar verdim.  Intel XDK gibi bu site de çok taze zamanla video ve makaleler ile zenginleştireceğim tabii ki. İlk olarak Intel XDK New nedir ile başlamak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

3 responses to “Intel XDK ve intelxdk.org”

 1. ersin nişan says:

  Sene olmuş 2015 ortada hala birşey yok.Maymun iştahlı gördüm ama sizi gibisini hiç görmemiştim.Boşuna link alıp ne insanların vaktini alın nede domain’i boşu boşuna meşgul edin.

  • Mehmet KORDACI says:

   İşin aslı haklısınız yani çok uzun süredir bakamadım ama bunda en büyük etken XDK ile karşılaştığım sonu gelmez sorunlar. İlk etapta gerçekten heyecan vericiydi ama sonrasında çok yeni olduğu için uygulama geliştirmek imkansız hale geldi. Bunun için özür dilerim ama sebep maymun iştahlılık değil, XDK’nın buggy yapısı oldu.

 2. metin says:

  Ben de intelXDK’ya büyük bir hevesle başlamıştım ama olmadı. Her yerinden böcek fışkırıyor. Aradan 1-1.5 sene falan geçti. Şimdi tekrar bir bakmayı düşünüyorum. Düzeltmişler mi diye.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *