İstek Üzerine

Son gönderdiğim yazının tarihine baktım da, bir aydan fazla bir süre geçmiş üzerinden… Yani benim günlük, günlük formatından aylık formatına doğru hızla yol almış.

Aslına bakarsanız bunu farkeden de ben değilim. Bu notun yazılma sebebi de aslında bir istek : ) Gerçi bir istek bizim içimizdeki isteği, hevesi artırabiliyorsa bu bizim de isteğimiz olur diye düşünüyorum. Yani bir nevi aktivasyon enerjisi, günlüğün yaşama sevinci… Kısaca aynı istekle yazmaya devam ediyorum anlayacağınız.

 Neden yazmıyorsun diye soracak olursanız – ki genelde sormuyorsunuz : ) – genel bir sebebi de yok aslında. Hep derler ya çok yoğun iş hayatı, seyahatler vs. ben de hiç biri yok. Sadece yazmıyorum, daha doğrusu yazmıyordum diyeyim.

 Tabii ki bu verilen sözün karşılığı olan yazı değil, onlar da gelecek. Bu sadece bir giriş. Yani verilen sözün tutulacağının bir işareti… Neyse kısaca demek istediğim, bu bir aylık duraklama süreci son buldu. İnşallah yeniden teknik veya değil, bir nebze katkısı olacak şeyler paylaşabilirim.

Sözlerin tutulması dileğiyle : )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *