Son Haberler

       Günlüğümdeki yazılar arasındaki zaman gitgide artıyor. Ya çok tembelleşiyorum, ya da çok çalışkan oluyorum 🙂

       Peki neler oldu son yazımdan sonra? Öncelikle 3-4 aydır uğraşdığım projeyi tamamlamış bulunmaktayım. Şu an test aşamasına geçmiş bulunmaktayız, ve testleri yapılıyor. Onca aydan sonra büyük mutluluk benim için. Ama malesef pek dinlenme fırsatım olmayacak. Zaten şu an tez yazmakla uğraşıyorum. Onu tamamlar tamamlamaz da biraz kendi projelerimle uğraşmak istiyorum. Onları askıya almak zorunda kalmıştım. İnsanın kendi fikirleri , kendi göz ağrıları bi başka oluyor 🙂

        İş dışında ise Barış Manço/ Gamzedeyim Deva Bulmam ile yatıp kalkıyorum. Winamp’ımdaki çalan tek şarkı şu aralar. Bakalım ne zaman bıkacağım. Öte yandan web sitemin içler acısı halini görmüşsünüzdür sanırım. Sürekli içimde bi istek var güzelleştirmek için ama bir türlü fırsat olmuyor.  Bu arada Tahir (bknz. www.tahirmutlu.com) bilyaztv‘yi açmış bulunmakta. Fırsat buldukça orası için de video çekmeye çalışıyorum. Şimdilik sadece 1 tane var benim 🙂 Ama Tahir baya özverili bu konuda, o yüzden oldukça faydalı bir site olacağını düşünüyorum.

        Son olarak ta OOP ve Yazılım Mühendisliği derslerinden sonra içimdeki yazılım mimarisi ve mühendisliği aşkı gittikçe büyümüş bulunmakta 🙂 Ona da baya bi sardım. Şu an Software Architecture in Practice kitabını okumaktayım. Eğer onu bitirebilirsem, baya bi uzun liste yaptım kendime. Eğer biraz olsun bişiler kaparsam 🙂 paylaşmaya çalışıcam.

        Şimdilik bu kadar en kısa sürede buluşmak dileğiyle. Artık uzun tutmamaya çalışıcam yazıların arasını….

      

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *